ריהוט גן

עולם ריהוט גן הולך ומתעצם בפרט שריהוט גינה הפך חלק בלתי נפרד מהמרפסות בדירות. בישראל מספר המפרסות והחצרות הולך וגדל משנה לשנה. יחד עם גידול זה, צריכת ריהוט גן על ידי הצרכן הישראלי רק עולה משנה לשנה. מושגים כמו פינת ישיבה לחצר, שולחנות אוכל למרפסת. ערסל ישיבה, פופים מעוצבים, פינות רביצה ועוד, הפכו נפוצים יותר ויותר. הריהוט לתנאי חוץ שונה מריהוט לתוך הבית שכן, מוצרים העומדים בתנאי חוץ דורשים עמידות מסויימת לתנאי מזג אוויר כמו שמש, גשם, לחות, אבק ועוד. כאשר בוחרים ריהוט גן, חשוב לבחור בריהוט גן איכותי שאורך חייו ארוך ככל הניתן.

כריות לריהוט גן

ריהוט גן – במה לבחור?

ככל שחלל המרפסת או החצר שלכם גדול יותר, תוכלו לבחור במספר מוצרים גדול יותר ובפריטים גדולים יותר. לדוגמא, תוכלו לשלב פינת ישיבה מעץ, פינת זולה יחד עם ערסל ישיבה מפנק. חשוב לדעת מי עתיד להשתמש בריהוט המיועד. האם מדובר בילדים ונוער? האם מדובר בהורים מבוגרים? לכל שכבת גיל ישנו ריהוט גן מתאים ונכון יותר.
לדוגמא, אם מדובר בילדים ונוער, נעדיף לבחור פינת זולה עם ישיבה נמוכה ושולחן נמוך בשילוב פופים מעוצבים. אם מדובר באנשים בוגרים או מבוגרים, נעדיף לבחור פינת ישיבה גבוה יותר – פינת זולה גבוה עם ידיות בשילוב ערסל ישיבה.