פופים לילדים

רוצים לעצב לילד את החדר מחדש עם פינת משחקים מגניבה? פינת המשפחה שלכם צריכה קצת צבע עם נגיעות של מקום כיף לילדים? פופים לילדים הם הפתרון המושלם עבורכם!

בעשורים האחרונים, עיצוב חללי הבית, חדרי המשפחה וחדרי הילדים בפרט הפך לעניין המושך תשומת לב רבה. אנו משקיעים יותר ויותר בילדנו בתחומים רבים כמו חינוך, חוגים, תחביבים, טכנולוגיה ועוד. בעולם של היום, ילדים מבלים יותר ויותר מול מסכי הטלויזיה, מסכי המחשב וקונסולות המשחקים. כחלק מתהליך זה (אם נאהב אותו או לא) התפתחו מוצרי ריהוט לילדים וחדרי משפחה באופן שהולך וגדל. אחד המוצרים הבולטים ביותר בתחום זה הוא פוף לילדים.

פופים לילדים – מה הם?

ישנם מספר סוגי פופים לילדים שיכולים להתאים לחדרי ילדים, חלל משפחה וחלקם גם למרפסת ולגינה:

  • פופים מבד לייקרה – פופים הנמתחים ומקבלים את צורת הגוף. את הפופים הללו בדרך כלל ניתן לקבל במספר צבעים וגדלים שיאפשרו התמזגות לכל חלל בבית – חדרי ילדים, חדרי משפחה, חדרי עבודה וסלון. פופים אלו כוללים בטנה פנימית המאפשרת הסרה של הבד החיצוני לצורך כיבוסו על פי הוראות הייצרן בהתאם לכל פוף ופוף. מילוי הפופים בסגנון זה הוא כדורי קלקר.
  • פופים לילדים מבד קורדורה דוחה מים – פופים אלו בעלי אופי כורסתי ויציב יותר. פופים אלו לא נמתחים כמו פופים מלייקרה אך מהווים תמיכה יציבה כהחלפה לכסא ישיבה בחדר או בסלון. הפופים הללו עטופים בבד דוחה מים – בד זה קל מאוד לניקיון עם מגבון, סקוץ' עם סבון ועוד. היתרון הנוסף במוצר זה, שניתן גם להשתמש בו בתנאי חוץ כמו מרפסת, חצר, מקום פתוח ומגוון מקומות בתנאי חוץ. חשוב לזכור – מדובר בבדים חזקים ועמידים מאוד (בהשוואה לבדי לייקרה) אך יחד עם זאת, במידה וישנה חשיפה לקרני השמש, מומלץ לבחור בצבעים בהירים בכדי לצמצם את דהיית הבד. במידה וישנה חשיפה לגשם – יש להגן עליהם מפני גשם לשמירה מיטבית לאורך זמן.
  • פופים לילדים בצורת הדום ישיבה – אחד המוצרים הנרכשים ביותר לאוהבי חיסכון במקום הוא הדום ישיבה. הדומים אלו מכניסים עיצוב מעניין לחלל הבית, המרפסת והחצר. הדומים אלו מיוצרים בדרך כלל עם מעטפת בד דוחה מים במגוון צבעים גדול לבחירה. חלקם מיוצרים עם בטנה פנימית ומילוי של פתיתי ספוג ואקרילן, חלקם מיוצרים ללא בטנה וממולאים בכדורי קלקר קר קטנים.

פופים לילדים

פופים לילדים יכולים להתאים גם למבוגרים. ניתן למצוא פופים במידות 110/80, 140/80. מידות אלו מתאימות גם לאנשים בוגרים בכל גובה. אז אם אתם חושבים לרכוש פוף לילדכם תוך מחשבה שגם אתם תוכלו לגנוב רגע של ישיבה, בחרו בפוף הבינוני או הפוף הגדול שלנו.