כריות ישיבה

כריות ישיבה

מגוון מוצרי ריפוד לריהוט גן הכולל ריפוד כסאות ומוצרי כריות ישיבה בכל הגדלים לפי בחירתכם ובהתאמה מלאה. מהיום, ניתן להפוך כיסא מעץ לכיסא שנוח לשבת עליו, כל זאת בעזרת כריות מושב שהופכות את המושב הקשה לחוויה נעימה ומלטפת.
אנו בסביונית דוגלים במכירה של כל מוצרינו במחירים נמוכים מהרגיל לכל הלקוחות. מכירה של מוצרים במחירי מפעל לפרטיים. בין המוצרים המוצעים במחירי מפעל אנו מציעים גם את מוצר הדום ישיבה בהתאמה אישית עבורכם.

כריות ישיבה

כריות ישיבה פופלאריות בקרב פינות הישיבה (פינות זולה) וכלל הריהוט החוץ ביתי. בסביונית , ניתן לקבל את כל סוגי כריות ישיבה בכל גודל, עובי, צבע צורה וסוג בד שתבחרו. ניתן לקבל גם כריות מושב מבד דוחה מים, אשר מתאים את הכריות לתנאי חוץ. כריות אלו מעניקות נוחות מירבית, עיצוב משגע לצד עלות נמוכה. בנוסף, ניתן להביא אלינו כריות ישיבה ואנו נחדש להם את הבד לפי בחירה שלכם. ניתן להחליף את צבע הכרית, סוג הבד ועוד. ניתן גם לשלב עם מוצרי כריות מושב גם כריות נוי מעניינות בכל צבע , צורה או גודל שתבחרו. 

אנו במפעל סביונית חוסכים ללקוחותינו מאות על אלפי שקלים בשנה במגוון פתרונות הקשורים למוצרי ריפוד לריהוט גן וריפוד ועיצוב הבית . לא פעם נתקלנו בלקוחות המגיעים למפעלנו רגע לפני שהם זורקים את מערכת הישיבה שבשרשותם רק מפני שזו הייתה לא נוחה. אנו מיד עוצרים ומרגיעים כי ישנו פתרון. אנו ייעדנו את מוצרי כריות ישיבה במיוחד למטרה הזו. חבל לזרוק מערכת ישיבה שלמה, תקינה ויפה רק בגלל שהיא לא נוחה. לכן במקום לזרוק פינות ישיבה כמו פינות אוכל , פינות זולה , כסאות מטבח , כסאות ריהוט גינה ועוד מגוון מוצרי ישיבה, הכנסו אלינו למפעל סביונית , וראו מגוון מוצרים נוספים המציגים פתרונות רחבים בכל נושא ריפוד לריהוט גן. זיכרו! לא זורקים לפני שפונים לסביונית. אנו נמצא את הפתרון עבורכם ונחסוך לכם בהוצאות מיותרות.

למה מתאימים מוצרי כריות ישיבה ?
כרית מושב כאמור, הוא מוצר מעולה המעניק נוחות, יופי, חיסכון ושלווה מרגיעה. כאשר מתקשרים אלנו לקוחות, עולה לא פעם השאלה, למה בדיוק מתאים פתרון כריות ישיבה. התשובה היא פשוטה – לכל דבר!

כריות מושב מתאימות לריפוד לכסא , כרית מושב לפינת זולה, כרית מושב כמזרן , כרית מושב לפינת אוכל , כרית מושב על הרצפה ועוד מגוון עצום של פתרונות לבית ולגן. ניתן לשלב כריות מושב בכל צבע שתרצו, הכוללים גם הדפסים מעניינים (הדפסי עלים, פסים , נקודות , ציורים ועוד ועוד). 

אנו ממליצים לכם, להגיע אלינו ולהתנסות בישיבה על כריות ישיבה ולהרגיש כיצד כיסא הופך לנוח. בנוסף ניתן לרכוש כריות ישיבה בצורה של כרית ישיבה המותאמת יחד עם משענת. מהיום, ניתן לקבל מגוון כריות ישיבה במבחר צבעים גם לחצר החיצונית שלכם!

חיסכון של מאות שקלים בשנה

ישנם רבים שיש ברשותם כסאות מעולים אך שאינם נוחים לישיבה. המון לקוחות מתקשרים אלינו רגע לפני שהם זורקים את הכסאות לפח וקונים חדשים. אנו מרגיעים אותם ומעניקים להם פתרון מצוין, איכותי וזול החוסך מאות שקלים. כריות ישיבה הן פיתרון מעולה לריפוד כסאות והוא חלק ממגוון פתרונות של ריפוד לריהוט גן. כריות ישיבה מתאימים לכל סוגי הכסאות: כריות ישיבה לכסאות מפלסטיק, כריות ישיבה לכסאות מעץ, כריות ישיבה לכסאות ממתכת ועוד מגוון עצום של סוגי כסאות.

כריות ישיבה לריהוט ראטן
רבים פונים אלינו עם ריהוט גן קיים ומעוניינים לרפד אותו בכדי שיהיה נוח ונעים לישיבה. בין המוצרים הנפוצים הם ריהוט גן מראטן. אנו בסביונית נייצר במיוחד עבורכם כריות ישיבה שיתאימו לכם על מושבי ראטן קיימים בכדי שתרגישו נוח בישיבה. בנוסף כריות ישיבה ישדרגו לכם את המראה שריהוט ראטן.

כריות ישיבה לריהוט מעץ
ניתן לרכוש כריות ישיבה עבור ריהוט גן מעץ בכדי להפוך את הישיבה עליו לנוחה מאי פעם. אז רכשו עוד היום כריות ישיבה ושדרגו את חייבת הישיבה שלכם במהירות!

אנו במפעל סביונית פתחנו בייצור מיוחד של כריות ישיבה לריהוט הגינה שלכם, מבדי דוחה מים, בכל הגדלים והצבעים. בנוסף אנו גם מחדשים את הריפוד של כריות ישיבה . אז לפני שאתם מחליטים לזרוק את הכיסאות גינה שלכם, צלצלו אלינו ושדרגו למוצרי כריות ישיבה שיעניקו עיצוב משגע ונוחות נפלאה. אז רגע לפני שאתם מחליטים לזרוק ולקנות כיסאות חדשים לגינה שלכם, צלצלו אלינו ותחסכו אלפי שקלים החידוש הריפוד.

הבחנה בין שני סוגי כריות ישיבה:

מפעל סביונית הינו מפעל בעל וותק של עשרות שנים בתחום ייצור מוצרי ריפוד לריהוט גן הכולל ייצור כריות ישיבה . אנו המפעל היחיד בארץ המחזיק במגוון כה רחב של צבעי בדים מהאיכותיים ביותר שקיימים. חשוב להבין כי בטרם רכשתם מוצרי כריות ישיבה , מומלץ להשקיע כמה דק של מחשבה… "האם כריות ישיבה לכסאות צריכות להיות מחוץ לבית? האם במקום מקורה? האם בתנאי גשם? או האם במקום מוצל?". לכן הקדישו מחשבה כדי שאנו במפעל סביונית נוכל להתאים לכם את המוצר הנכון ביותר מבין מוצרי כריות ישיבה . אז אם כן, אילו מוצרים אנו במפעל סביונית מייצרים עבור לקוחותינו בתחום כריות ישיבה ?

חלוקה לשתי קטגוריות:

כריות ישיבה חלקות- אלו כריות ישיבה שמורכבות במלוק ספוג שלם וישר, העטוף בבד דוחה מים בהתאמה מלאה. כריות ישיבה אלו נועדו לריהוט החוץ ביתי שנמצא בדרך כלל בשמש או בגשם וסופג לחות רבה. כריות אלו מתאימות יותר מאשר כריות אחרות לתנאי מזג אויר חוץ ביתיים.

כריות ישיבה עם קפיטונז' – אלו כריות ישיבה שמורכבות מחומר מילוי מיוחד , העטוף בבד כותנה מלטף ועם חוטי תפירה העוברים בנקודות שונות לאורך ולרוחב הכרית. בד הכותנה מעניק תחושה מלטפת ומרגיעה. חוטי התפירה לאורך ורוחב המזרון מעניקים נוחות ויופי משגע. סוג זה של כריות ישיבה , מתאים יותר למקומות מקורים כמו ריהוט תוך ביתי או ריהוט אשר לא בא במגע ישיר עם גשם או שמש חזקה.

ניתן לקבל גם כריות ישיבה ללא שקעים (קפיטונז') אך עם בד כותנה מלטף. בד כותנה אמנם נעים יותר למגע, אך הוא איננו מתאים לתנאי חוץ ביתיים. 

לסיכום, לכל מוצר יש את הייתרון והחיסרון שלו. אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ולשתף אותנו בתנאים שבהם המוצר אמור להיות, ואנו עם הידע והניסיון שלנו נעזור לכם להתאים את המוצר הנכון ביותר ממוצרי ריפוד לריהוט גן הכולל כריות ישיבה , במיוחד עבורכם!

חשוב לבדוק, בטרם הרכישה שמוצרי כריות ישיבה, יהיו עשויים מבד איכותי ומחוטי תפירה על בסיס ניילון (חוטי קשירה חזקים מאוד), כדי להבטיח שהמוצר יאריך חיים ותוכלו להנות ממנו לטווח ארוך! כריות ישיבה הם מבין המוצרים המומלצים ביותר על ידי קהל לקוחותינו. מהיום, ניתן ליהנות מפינת ישיבה נוחה ויפה בבית או בחצר.

בנוסף, חשוב לבדוק כי מוצרי כריות ישיבה תפורים מחוטים ייעודיים למטרה זו . אנו במפעל סביונית מייצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר הכוללים שימוש בחוטי תפירה מניילון. כי הייצור של מוצרי כריות ישיבה במפעל סביונית הוא ייצור הכולל תפירה עם חוטים על בסיס ניילון.

אנו במפעל סביונית , נייצר עבורכם כל מוצרי כריות ישיבה שתבקשו. גם אם יש ברשותכם כיסא קטן , גדול , ארוך או רחב, אנו נדאג שיהיה לכם נוח ונעים! כריות ישיבה מאפשרות לשדרג את כיסאות המטבח וכיסאות החוץ שלכם לנוחים יותר ויפים יותר!

מעוניינים במוצרי כריות ישיבה מבד שיש לכם?

אין בעיה, אנו במפעל סביונית נייצר עבורכם את מוצרי כריות ישיבה מכל בד שתבחרו כולל בדים שיש ברשותכם. זיכרו, כשאתם עובדים מול מפעל יצרני, היכולת לשנו להיות גמישים היא גדולה, לכן ניתן לבצע שינויים במידות , צבעים ובדים במה שרק תרצו.

מהיום, הופכים את המושב לנוח הרבה יותר בעזרת כריות ישיבה עם מגע נעים ואיכות מעולה. כל המוצרים שלנו מיוצרים בארץ במפעלינו באיכויות הכי גבוהות. זיכרו! אין סיבה לשלם יותר! כנסו אל מפעל סביונית וצאו היום עם מוצרי כריות ישיבה ללא פערי תיווך ובמחירי חסרי תקדים.

כריות ישיבה הן מוצר נוח אך בכדי לשמור עליהם ועל הכיסאות שהן מונחות עליו, מומלץ להתאים גם כיסוי לכסאות כחלק ממוצרי כיסוי לריהוט גן ובהתאמה מלאה לכסאות שלכם.
כריות ישיבה מצוינות גם כמוצר ריפוד לריהוט גן וגם כמוצר ריפוד לנדנדה .

בנוסף, אנו עובדים גם עם לקוחות סיטונאים ברחבי הארץ. אנו מספקים כריות ישיבה לבתי קפה, מסעדות, ברים ועוד. ניתן לקבל כריות ישיבה עם תוויות של בית העסק שלכם.

 אז תתקשרו ותתחדשו!

מעבר לקטגוריות נוספות שבהן ביקרו גולשים:

פוטון - מגוון מזרנים בהזמנה אישית. אפשרות גם למזרן עם קפיטונז'.

ריפוד לנדנדה - מגוון עצום של צבעים לריפוד היקפי של נדנדה הכולל גם את סככת השמש של הנדנדה.

ריפוד לריהוט גן - כל סוגי הריפוד לריהוט גן, לרבות צבע, מידה, צורה , סוג בד וכו'. כולל בדים דוחי מים.

פינות זולה - פינת זולה לגינה , פינת זולה למרפסת פינת ישיבה זולה .

כריות נוי - מילוי כריות , כרית סוכריה , כריות נוי גדולות בכל הגדלים ובכל עובי וחומר שתבקשו.

פופים - פוף ענק , פוף לחדר ,  ועוד מגוון רחב של פופים בגדלים שונים ובמחירים מדהימים.

הדום - מגוון גדלים וצבעים לפי בחירה של הדום ישיבה ומוצר הדום לרגליים

כריות לפינת זולה - כריות זולה מיוחדות בהתאמה אישית לגודל הזולה שלכם.

כיסוי לריהוט גן - מגוון כיסויים לכל ריהוטי הגן הכולל כיסוי לגריל , כיסוי לכסאות ועוד.

מוצרי מדף – מיטות לכלבים