ריפוד לכסאות גן

צריכים ריפוד לכסאות גן ? אנו בסביונית היצרנים והמשווקים של ריפודים לכסאות גן. אנו מייצרים ריפודים מאז שנת 1963 ועד היום, באיכות הגבוהה ביותר עם הבדים הטובים ביותר והכל תחת בקרה קפדנית למוצר מושלם. אנו מייצרים ריפוד לכסאות גן כסטנדרט לדגמים השונים הנמכרים בשוק. בנוסף, באפשרותינו לייצר ריפודים בהתאמה אישית מלאה ללקוח, בכל צבע, סוג בד, מידה, מילוי , צורה ועוד. הייחוד שלנו הוא הגמישות האינסופית לרצון הלקוח.ריפוד לכיסא גן מבד דוחה מים ירוק צבע 117 להמחשה בלבד

בקטגוריה זו תמצאו ריפוד לכסאות גן ממגוון צבעים לבחירתכם. ניתן לרכוש כריות לכסאות גם בבדי קורדורה עמידים לחוץ ודוחי מים, בד כותנה, בדים בהדפסים שונים ועוד! כל מה שנותר לכם לעשות הוא לבחור את הריפוד המתאים לכם, ולקבל את המוצר.

סיבות טובות לרכוש ריפוד לכסאות גן.

  • הריפוד הישן התבלה ואתם מעוניינים לשדרג את הריפוד לריפוד איכותי לאורך זמן.
  • מצב הכסא טוב וחבל להחליפו בסט כסאות חדש ולשלם ללא סיבה.
  • החלפת הריפוד לצבע שונה.
  • שדרוג נוחות הישיבה על ידי חומרים ייחודיים.
  • התאמה אישית מלאה לכל כסא שתרצו!

ריפוד לכיסא גינה אפור עכבר צבע 15 להמחשה בלבד

איך אדע אם הריפוד לכסאות שארכוש יתאים לכסא שלי?

  • בדקו את מידות הכסא באופן מלא בכדי לוודא התאמה בין הריפוד שאתם בוחרים לבין הכסא שלכם. מדדו את רוחב הכסא, עומק הישיבה, וגובה המשענת. לדוגמה – כסא שרוחבו 50 ס"מ, עומק המושב הנו 50 ס"מ וגובה המשענת הוא 70 ס"מ, יתאים לריפוד כסא גן מלא במידה 120/50/10. אך לפני שרוכשים חשוב לקרוא את כל הדגשים הבאים.
  • ברוב כסאות האלומניום, ישנן רצועות אלסטיות שמעניקות גמישות ומתיחה לריפוד לכסאות גן. מעשה, אותן רצועות במושב ובגב מאפשרות לרכוש ריפוד עבה. לכן חשוב מאוד לבדוק אם יש לכם רצועות אלסטיות בכסאות. במידה ולא, המשיכו להמלצה הבאה.
  • עבור כסאות ללא רצועות אלסטיות – כמו משטח עץ, משטח פלסטיק או משטח רשת, אנו ממליצים על ריפוד מעט דק יותר. למעשה, מדובר באותם חומרים רק בנפח מעט יותר קטן.
  • המידה ויש לכם שאלות נוספות, אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל מידע אודות ריפוד לכסאות גן.

ריפודים לכסאות גן

 

 

חידוש ריפוד לכסאות גן

במידה וברשתוכם ריפודים לכסאות גן במצב טוב, ניתנת האפשרות רק לחדש את הריפוד שלו ולשדרג אותו בצבע חדש, או סוג בד עמיד יותר לשנים ארוכות. היתרון הוא ששומרים על הנוחות של המוצר שלכם, תוך שדרוג ויזואלי בהתאמה אישית וחוסכים בעלויות של ריפוד חדש.

 

למה לבחור דווקא סביונית?

סביונית הנו מפעל שהחל את פעילותו בשנת 1963 ועד היום עוסק בפיתוח וייצור מוצרים חדשים לבית ולגן ברמות הגבוהות ביותר. כחלק ממחלקת ריפודים לריהוט גן, אנו מייצרים ריפוד לכסאות גן בסטנדרט גבוה מאוד המאפשר גמישות בייצור לכל מידה וצבע. אנו מביאים אל תוך המוצרים שלנו את הניסיון ארוך השנים תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לייצור המוצר הטוב ביותר. אנו אפשרים ללקוחותינו לבחור את הריפודים מתוך עשרות בדים מסוגים שונים לבית ולגן.