כיסוי לאופניים

  • כיסוי לאופניים עמיד לגשם ושמש להמחשה בלבד
    ₪320

    כיסוי לאופניים משמשונית – עמידות לשנים

  • כיסוי לאופניים עמיד חסין למים
    ₪179

    כיסוי לאופניים PO נגד גשם

חדש! כיסוי לריהוט גן משמשונית להגנה מצוינת מפני גשם!

כיסוי לאופניים נגד גשםכיסוי לאופניים

ניתן לייצר עבורכם כיסוי לאופניים במידה SMALL, כיסוי אופניים במידה MEDUM, כיסויים לאופניים במידה LARGE וכיסויים לאופניים במידה XL.

כיסוי לאופניים – פתרון למקום אחסון

מספר רוכבי האופניים בישראל הולך וגדל מרגע לרגע. ניתן לראות זאת בכבישים, במסלולי אופניים, בפארקים השונים ועל גבי המכוניות אשר נושאות על גביהם את זוגות האופניים הרבים. אכן, מדובר בספורט נהדר, מלא חוויות וידידותי לסביבה. אך כאשר מגיעים שוב הביתה לאחר הטיול הנחמד והמאתגר, חוזרים למציאות של מצוקת מקום אחסון. נכון, לרבים יש חצר או מרפסת אך מפחדים שתנאי מזג האוויר של גשם, ושמש חזקה יפגעו בזוגות אופניים כה יקרים. אז מה הפתרון???

כיסוי לאופניים

כיסוי לאופניים כיסוי לאופניים הוא מוצר חובה שאלפי רוכבים כבר רכשו. כיסוי אופניים הוא מוצר שמאפשר לשמור על האופניים היקרות כל כך, מעניק מרחב נוסף בבית והכל בקלות ויעילות רבה. מוצר זה שייך לקטגורית המוצרים של כיסוי לריהוט גן – הכוללת גם כיסוי למנגל , כיסוי לגריל גז , כיסוי לנדנדה ועוד. המוצר שאנו מייצרים, הנו ייצור כחול לבן, מבד מעולה אשר דוחה מים, ומגן על המוצר מגשם ושמש. ניתן לכבס את המוצר בכדי לשמור על הברק והניקיון שלו. בנוסף ניתן לקבל כיסוי לאופניים בכל צבע שתרצו ממגוון קטלוג הצבעים שלנו מבד דוחה מים.

כיסוי לאופניים במידות שונות - כידוע, לא כל זוגות האופניים הם באותו הגודל, לכן יש צורך לבצע התאמה לכל מידה באשר היא.  ישנה קטגוריה של כיסוי לאופניים לילדים – כאן החלוקה לגדלי אופניים לילדים. (12 אינץ', 14 אינץ',16 אינץ',18 אינץ',20 אינץ'). ישנה קטגוריה של כיסוי לאופניים למבוגרים – כאן החלוקה היא לגדלי אופניים למבוגרים  ( XS,S,M,L,XL ). אנו בסביונית מייצרים כיסוי לאופניים בכל גודל שתרצו, ובהתאמה אישית מלאה של צבע ומידה.

מה לגבי המחיר? כידוע ככלל ברזל של כל המוצרים המיוצרים במפעלנו וגם מוצר כיסוי לאופניים , אנו מקפידים על מחירי מפעל לכולם. כולם כבר יודעים כי במפעל סביונית המחירים הם הזולים ביותר והמוצרים הם באיכות הטובה ביותר. המחירים שאנו מציעים הם ללא פערי תיווך לחנויות