ריפוד לנדנדה

 • מבצע! ריפוד לערסל פתוח - קפיטונז' מלא
  ₪350 ₪279

  ריפוד לערסל פתוח דגם קפיטונז' מלא במילוי פתיתי ספוג ואקרילן משודרג

 • מבצע! Image000015
  ₪220 ₪149

  ריפוד לערסל דגם קפיטונז' עם כרית

 • מבצע! Image000016
  ₪350 ₪229

  ריפוד לערסל ביצה עם כרית – מילוי פתיתי ספוג ואקרילן משודרג

 • מבצע! Image000016
  ₪300 ₪179

  ריפוד לערסל ביצה עם כרית

 • ריפוד פוטון קפיטונז' 140/60/10
  ₪190

  מזרן פוטון קפיטונז' דוחה מים 140X60X10

 • ריפוד פוטון קפיטונז' 120/60/10
  ₪170

  מזרן פוטון קפיטונז' דוחה מים 120X60X10

 • מזרן פוטון חלק 140/60/8
  ₪120

  מזרן פוטון חלק דוחה מים 140X60X8

 • מזרן פוטון חלק 120/60/8
  ₪110

  מזרן פוטון חלק דוחה מים 120X60X8

 • כרית זולה / משענת צבע ירוק 25 להמחשה בלבד
  ₪60

  כרית נוי 60X60 בד כותנה

 • כרית זולה / משענת צבע אדום 2 להמחשה בלבד
  ₪60

  כרית נוי 60X60 בד דוחה מים

 • כרית זולה / משענת צבע סגול 112 להמחשה בלבד
  ₪54

  כרית נוי 50X50 בד דוחה מים

 • כרית זולה / משענת ירוק תפוח 109 להמחשה בלבד
  ₪51

  כרית נוי 45X45 בד דוחה מים

 • כרית זולה / משענת צבע בז' בהיר 16 להמחשה בלבד
  ₪63

  כרית משענת 70X70 בד כותנה

 • כריות לריהוט גן - כרית משענת צבע כתום
  ₪65

  כרית משענת 70X70 בד דוחה מים

 • מבצע! Image000017
  ₪550 ₪420

  כרית לערסל זוגי דגם קפיטונז' עם 2 כריות משענת – מילוי פתיתי ספוג ואקרילן משודרג

 • מבצע! Image000015
  ₪320 ₪199

  כרית לערסל דגם קפיטונז' עם כרית במילוי פתיתי ספוג ואקרילן משודרג

 • מבצע! Image000014
  ₪350 ₪279

  כרית לערסל דגם קפיטונז' מלא במילוי פתיתי ספוג ואקרילן משודרג

ריפוד לנדנדה

ניתן להשיג מוצרי ריפוד לנדנדה בכל צורה, מידה , צבע , וסוג בד שתבחרו. הריפודים מגיעים בשתי אופציות:

1) ריפוד לנדנדה מלא - מזרן פוטון + כריות משענות + כריות תומכות לידיים + גגון + בדי ריפוד בשלל צבעים. את הריפוד המלא ניתן לקבל בכל מידה , צבע , וצורה שתבחרו.

2) ריפוד לנדנדה חלקי - אנו מאפשרים לכם להזמין רק את המוצר שאתם מבקשים ובעלות נמוכה. ניתן להזמין כל חלק מהריפוד המלא בצורה נפרדת (לקוח שמעוניין לחדש את הבד של הנדנדה, יכול להזמין רק את הבד ואנו נתאים את המידה במדויק לגודל הנדנדה שלו). אפשרות לחידוש בהתאמה אישית של כל חלקי ריפוד לנדנדה . אנו נספק פתרון לכל חידוש או שיפור שתבקשו.

 • ריפוד קפיטונז' מלא לנדנדה
ריפוד לנדנדה הכולל 2 מזרני פוטון + 2 כיסויי ידיות + סדין תחתון + גגון + 2 כריות 45X45 ריפוד לנדנדה הוא אחד ממוצרי ריפוד לריהוט גן הנמכרים ביותר במפעלינו.

למה חשוב להתייעץ עם המומחים ביותר ברכישת ריפוד לנדנדה ?

אנו במפעל סביונית , מספקים מזה שנים מוצרי ריפוד לנדנדה , ומוצרים שונים שהופכים את הגינה או המרפסת למקום נעים, נוח ומעוצב. אך יש לזכור כי ריפוד שאיננו תואם את הריהוט שברשותכם, יכול להרוס את יופייה של גינתכם.  הריפוד יכול שלא להתאים מכמה סיבות : - חוסר התאמה במידה מדוייקת שדרשתם, - חוסר התאמה בצבע שביקשתם. - חוסר התאמה בטיב החומר שעליו חשבתם. מכל הסיבות הללו ועוד רבות, אנו מתחייבים לאיכות הטובה ביותר, ולדיוק מקסימלי של המידות הנכונות עבורכם, ובצבעים שאתם ביקשתם. ריפוד לנדנדה ריפוד לנדנדה - עם כריות נוי בנוסף, ניתן לקבל מוצרים נוספים המיוצרים על ידינו. ניתן לקבל כריות נוי שניתן להניחם על הריפודים, כריות זולה המשתלבות בשלמות כמשענת לנדנדה, כריות ישיבה למגוון כסאות בכל גודל הנמצאות בסמוך לנדנדה, כרית סוכריה לעיצוב חדשני ומרענן ועוד מגוון רחב של מוצרים מבית סביונית.

ריפוד לנדנדה על ידי שימוש במוצר מזרן פוטון קפיטונז'. ריפודים לנדנדה על בסיס מזרן פוטון קפיטונז' – זהו ריפוד שלמעשה עשוי ממזרן פוטון עם שקעים מיוחדים, המעניקים נוחות ברמה גבוהה יותר ומראה עיצוב יפה יותר. ניתן לשלב עם מוצר זה גם כריות נוי כמוצר משלים לנדנדה. אנו במפעל סביונית מיצרים ריפוד לריהוט גן עם בטנה כפולה, המאפשר שליפה מהירה של הכיסוי. ניתן לכבס את הכיסוי ולשמור על יופיו ואיכותו. בנוסף אנו נותנים שירות של החלפת הכיסויים בלבד בעלות מוזלת מזו של החלפת על המזרן. אז אם בא לכם להחליף צבע , או שבא לכם להתחדש , צלצלו אלינו והזמינו כיסויים של ריפוד לנדנדה ואנו נתחיל לייצר!

ריפוד לנדנדה – בד דוחה מים ובד כותנה ריפוד לנדנדה לעיתים מצוי תחת גג או פרגולה ולכן ניתן יהיה להשתמש בבד כותנה נעים עבור ריפוד לנדנדה. במידה והנדנדה שלכם נמצאת בתנאים של שמש וגשם, ניתן יהיה להשתמש בבד דוחה מים שיהיה עמיד יותר מפני נזקי מזג האויר.  יש ברשותנו מגוון עצום של צבעים למוצרים של ריפוד לריהוט גן . לכן , בנוסף למוצרי ריפוד לנדנדה , אנו יכולים להתאים גם ריפוד לכלל מערכות הישיבה של ריהוט החוץ ביתי שלכם , כך שיתאים בדיוק לנדנדה שלכם.

חשבתם להחליף נדנדה שלמה בגלל שהריפוד קרוע? במפעל סביונית יש פיתרון מושלם עבורכם! כל הרעיון התחיל מכך שאנשים מתייאשים מהר ומחליטים להוציא מאות עד אלפי שקלים על נדנדה חדשה, רק בגלל שהמזרן ריפוד לנדנדה שעליה, נמצא קרוע או בלוי. לכן אנו במפעל סביונית, פתחנו מחלקה לייצור מוצרי ריפוד לריהוט גן שמייצרת גם מוצרי ריפוד לנדנדה . מהיום, אם יש ברשותכם נדנדה תקינה, ניתן לחדש רק את הריפוד שלה וליהנות מריפוד נוח ויפה לפי בחירתכם וטעמכם האישי! בעזרת מחלקת ריפוד לריהוט גן הכוללת גם ריפוד לנדנדה , אנו חוסכים עבור לקוחותינו אלפי שקלים בשנה עבור החלפת נדנדה תקינה. לכן זכרו, לפני שמחליפים מוצר בבית, נכנסים למפעל סביונית ונהנים ממוצרים איכותיים לבית ולגן הכוללים גם ריפוד לנדנדה . ניתן להזמין ריפוד לנדנדה גם בשני חלקים : ריפוד לנדנדה כמושב + ריפוד לנדנדה כמשענת.

מה לגבי מוצרים משלימים? אנו בחברת סביונית, מייצרים מוצרים רבים שיכולים להתאים לגינה שלכם. מוצרי ריפוד לנדנדה הוא אחר המוצרים שלנו וניתן לשלב גם גגון מתאים לנדנדה, הדום ישיבה , וידיות משענת באותו צבע כסט אחד. בנוסף גם אם יש ברשותכם את אחד או יותר מהחלקים של הנדנדה, תוכלו להזמין מוצרים משלימים בהתאמה מקסימלית. לנו במפעל, ישנם קווי בדים במגוון אפשרויות שיתאימו גם למוצר ריפוד לנדנדה חדש וגם למוצרי ריפוד לנדנדה כמוצרים משלימים.

רוצים לשמור על הנדנדה שלכם? זה הזמן לשמור על מוצר ריפוד לנדנדה שברשותכם ועל הנדנדה שברשותכם ולרכוש כיסוי לריהוט גן בשלל צבעים וגוונים. כיסוי לריהוט גן יבטיח שמירה על המוצרים שלכם הכוללים גם שמירה על נדנדה ועל ריפוד לנדנדה . אנו במפעל סביונית, יצרני ריפוד לנדנדה מהאיכותיים ביותר שקיימים מבדים מעולים שיעמדו לאורך זמן בכדי שתוכלו להנות מהם. אנו לא מייבאים את מוצר ריפוד לנדנדה שאנו מוכרים ומקפידים על ייצור איכותי וברמה הגבוהה ביותר. כל אלו ועוד, במחירי סיטונאות גם לפרטיים. אז אל תשלמו יותר על מוצרי ריפוד לנדנדה – שלמו פחות! ריפוד לריהוט גן - כל סוגי הריפוד לריהוט גן, לרבות צבע, מידה, צורה , סוג בד וכו'. כולל בדים דוחי מים. מזרן פוטון מגוון מזרנים בהזמנה אישית. אפשרות גם למזרן עם קפיטונז'. פינות זולה - פינת זולה לגינה , פינת זולה למרפסת פינת ישיבה זולה . כריות נוי - מילוי כריות , כרית סוכריה , בכל הגדלים ובכל עובי וחומר שתבקשו. פופים - מגוון רחב של פופים בגדלים שונים ובמחירים מדהימים. כריות לפינת זולה - כריות זולה מיוחדות בהתאמה אישית לגודל הזולה שלכם.